Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tegoroczny Patryk!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Offtopic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yoshi
Site Admin


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 129

PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 9:09     Temat postu: Tegoroczny Patryk! Odpowiedz z cytatem

No panie i panowie... Gdzie się wybieracie 17'ego? Smile A do tych grających... Do Gdańska przyjeżdżać, a nie po świecie się szwendacie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
poznanskapyrka



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 190
Skąd: w drodze...

PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 18:26     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sęk w tym, że na ¦w. P.,nigdy nigdzie z wyboru wybrać się nie mogę, bo zawsze się gdzieś gra Smile, no ja w każdym razie tegoż dnia baluję u Kraka Smile
_________________
Poznań miasto Doznań
www.ewelinagrygier.art.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Luki



Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 123
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Mar 12, 2008 12:32     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poznanskapyrka napisał:
sęk w tym, że na ¦w. P.,nigdy nigdzie z wyboru wybrać się nie mogę, bo zawsze się gdzieś gra Smile, no ja w każdym razie tegoż dnia baluję u Kraka Smile

A ja w niedzielę przyjdę posłuchać szanownej koleżanki w £ykendzie we Wrocławiu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group