Forum Whistlowisko Strona G│ˇwna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 

Pro┼Ťba o Pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G│ˇwna -> Dudy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
michu
GoŠ

PostWys│any: Pon Pa╝ 01, 2012 20:37     Temat postu: Pro┼Ťba o Pomoc Odpowiedz z cytatem

Bardzo was prosz─Ö o pomoc mo┼╝e i przy okazji innym kt├│rzy maj─ů podobne problemy.
Co zrobić gdy na koncie paypal wyskakuje taki komunikat gdy chcemy zapłacić za przedmiot:
"Nie mo┼╝na zrealizowa─ç tej p┼éatno┼Ťci, a Twoje konto nie zosta┼éo obci─ů┼╝one. Skontaktuj si─Ö z handlowcem w celu uzyskania dalszych informacji. Powr├│─ç do witryny handlowca i spr├│buj u┼╝y─ç innej formy p┼éatno┼Ťci
Niestety, w tej chwili nie mo┼╝emy przetworzy─ç p┼éatno┼Ťci za po┼Ťrednictwem Twojego konta PayPal. Powr├│─ç do witryny handlowca i spr├│buj u┼╝y─ç innej formy p┼éatno┼Ťci (o ile jest dost─Öpna)."
Masakra ca┼éy czas wyskakuje taki komunikat ile razy pr├│buj─Ö dokona─ç p┼éatno┼Ťci.
Mo┼╝na jako┼Ť obej┼Ť─ç ten b┼é─ůd?
Kontaktowa┼éem si─Ö w tej sprawie ze sprzedaj─ůcym w tej sprawie. Czekam na odpowied┼║ od niego. Nie chcia┼é bym by─ç wzi─Öty za nieuczciwego u┼╝ytkownika ebaya a przecie┼╝ nie z mojej winy jest ten b┼é─ůd...
Bardzo prosz─Ö o pomoc bo mo┼╝e przyda si─Ö to innym te┼╝.
Jednak z dudami wi─ů┼╝e si─Ö du┼╝o wyrzecze┼ä jak widz─Ö i b├│lu w zdobywaniu instrumentu ale to co pi─Ökne i dobre zawsze rodzi si─Ö w b├│lu Smile
Powrˇt do gˇry
adam prószyński

Do│▒czy│: 07 Wrz 2007
Sk▒d: Dzierzkowice

PostWys│any: Pon Pa╝ 01, 2012 22:13     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U┼╝ywa┼ée┼Ť ju┼╝ wcze┼Ťniej Pay Pala czy to pierwszy raz?
Je┼Ťli pierwszy musisz poczeka─ç na aktywacj─Ö konta. ┬Žci─ůgaj─ů ci 1 dolara i na wyci─ůgu z konta bankowego dostajesz numer transakcji Wpisujesz potem ten numer do swoich ustawie┼ä Pay Pal i mo┼╝esz p┼éaci─ç....ale je┼Ťli nic si─Ö nie zmieni┼éo w przepisach Pay Pal na pocz─ůtek tak by┼éo u mnie mog┼éem p┼éaci─ç tylko do 150$ Musia┼éem zwi─Ökszy─ç limity p┼éatno┼Ťci na Paypalu, ale jak to robi┼éem nie pami─Ötam, bo by┼éo to ze 7 lat temu. CA┼éy czas mowa o zci─ůganiu kasy z Karty kredytowej. Teraz mo┼╝na sobie dola─ç pieni─ůdze na konto Pay Pal, ale trzeba pamieta─ç , ze musi by─ç zrobiony tylko z konta podpi─Ötego do PayPal. Mam nadziej─Ö ┼╝e troch─Ö pomog┼éem. A co kupi┼ée┼Ť?
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ Odwied╝ stronŕ autora
michal18c

Do│▒czy│: 18 Sty 2008
Sk▒d: M─ůkolno

PostWys│any: Pon Pa╝ 01, 2012 22:14     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z działem obsługi klienta po zalogowaniu przejdź na dół strony kliknij "Kontakt z nami" dalej zakładka "zadzwoń do nas". Tak będzie najszybciej.
Powrˇt do gˇry
michu
GoŠ

PostWys│any: Wto Pa╝ 02, 2012 7:50     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak kupi┼éem i teraz spr├│buj─Ö jeszcze raz zap┼éaci─ç je┼Ťli to nie pomo┼╝e zadzwoni─Ö do nich...
Uff kamie┼ä z serca. Wszed┼éem na stron─Ö i dzi┼Ť zadzia┼éa┼éa p┼éatno┼Ť─ç i zrobi┼éem j─ů przed chwil─ů Smile
Od razu powiem dziel─ůc si─Ö z innymi: je┼Ťli wyskakuje wam taki b┼é─ůd na PayPalu jak mnie to nie ma co wpada─ç w panik─Ö. Mo┼╝e si─Ö to wi─ůza─ç z tym, ┼╝e w serwisie s─ů prowadzone jakie┼Ť prace techniczne albo wyst─Öpuj─ů jakie┼Ť techniczne trudno┼Ťci. Najlepiej skontaktowa─ç si─Ö ze sprzedaj─ůcym i powiedzie─ç ┼╝e zap┼éacimy jak tylko usterka na serwisie minie Smile
Więc wielka radocha u mnie bo stałem się posiadaczem chociaż fizycznie jeszcze nie mam dud w rękach:

http://www.ebay.co.uk/itm/Uilleann-Pipes-Practise-Set-/280982245597?pt=UK_Woodwind_Instruments&hash=item416bd8d0dd

Teraz tylko czeka─ç Smile i to oczekiwanie b─Ödzie bardzo przyjemne Smile
Jeszcze na szybko┼Ťci takie pytanie do czego s┼éu┼╝y ta klapka z ty┼éu poni┼╝ej kciuka? Czy to jest mo┼╝e keyblock z jakim┼Ť p├│┼étonem ?
Powrˇt do gˇry
adam prószyński

Do│▒czy│: 07 Wrz 2007
Sk▒d: Dzierzkowice

PostWys│any: Wto Pa╝ 02, 2012 10:59     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to moje gratulacje. A ta klapka to d┼║wi─Ök C.
Powrˇt do gˇry
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G│ˇwna -> Dudy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach