Forum Whistlowisko Strona G│ˇwna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 

To ja te┼╝ si─Ö przywitam ;)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G│ˇwna -> Dla "nowych"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
Syrinks

Do│▒czy│: 10 Gru 2011
Sk▒d: Pyrlandia

PostWys│any: Nie Gru 11, 2011 18:35     Temat postu: To ja te┼╝ si─Ö przywitam ;) Odpowiedz z cytatem

Mam na imi─Ö Marta, a we flet zacz─Ö┼éam dmucha─ç w wieku 8 lat Laughing Nauczy┼éam si─Ö wtedy z ma┼é─ů pomoc─ů gra─ç na flecie prostym Wink
Gdy troch─Ö podros┼éam i by┼éam ju┼╝ w miar─Ö rozgarni─Öta to sama posz┼éam po papiery do szko┼éy muzycznej, kt├│re mama tylko podpisa┼éa, zda┼éam egzamin ze s┼éuchu muzycznego i tak zacz─Ö┼éa si─Ö moja przygoda z fletem poprzecznym, kt├│ra trwa do dzisiaj czyli ponad 5 lat. Dodatkowo od ponad roku przygrywam sobie na gitarze akustycznej, a tak┼╝e mia┼éam styczno┼Ť─ç z piccolo, kt├│re niestety by┼éo bardzo zdezelowane i umar┼éo ┼Ťmierci─ů naturaln─ů. Dodam, ┼╝e licz─Ö ju┼╝ 18 wiosenek Rolling Eyes
Od ponad roku grywam w orkiestrze, ale niestety z powodu matury ostatnio mało ćwiczę Mad
No i niestety na razie nie mam mo┼╝liwo┼Ťci dalszego kszta┼écenia si─Ö, ale mo┼╝e za rok, dwa spr├│buj─Ö co┼Ť wykombinowa─ç Twisted Evil
Fla┼╝olet kiedy┼Ť trzyma┼éam w r─Ökach, mo┼╝e kiedy┼Ť kupi─Ö jak si─Ö wkr─Öc─Ö...

No i na koniec co┼Ť, co bardzo lubi─Ö:
http://www.youtube.com/watch?v=diOuUYcenW0
Jeszcze nie umiem dobrze zagrać, ale przecież za parę miesięcy będę mieć najdłuższe wakacje w życiu, więc kto wie? Cool
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ Odwied╝ stronŕ autora
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G│ˇwna -> Dla "nowych" Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach