Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Flet z polimeru?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Flet irlandzki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grey Fox



Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 2

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 16:47     Temat postu: Flet z polimeru? Odpowiedz z cytatem

Witam,

co myślicie o fletach z polimeru, np. Dixon? Czy warto? Pytam, bo chciałbym kupić swój pierwszy flet, a niestety moje fundusze są dosyć ograniczone. Zastanawiałem się nad kupnem fletu od Douga Tipple'a (wydaje mi się, że jest to coś od czego można zacząć), jednak po wzięciu pod uwagę kursu dolara jasnym jest to, że to co jest tanie dla Amerykanów niekoniecznie jest tanie dla nas -kwota rośnie też troszkę ze względu na przesyłkę i ewentualne cło. Za stosunkowo niewiele więcej można dostać flet z polimeru -stąd też moje pytanie -czy mimo wszystko kupić coś od Douga Tipple'a (a może ktoś w Polsce wykonuje takie flety?), czy wydać trochę więcej na flet z polimeru?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luki



Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 123
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 22:55     Temat postu: Re: Flet z polimeru? Odpowiedz z cytatem

Witam,

Tutaj znajduje się kilka postów dotyczących fletów Douga Tipple'a:
http://www.whistle.art.pl/forum/viewtopic.php?t=64

Zdecydowanie warto zainwestować więcej pieniędzy i kupić lepszy flet - można powiedzieć, że do pewnego poziomu ceny to jest prawda uniwersalna Wink.
Osobiście nie spotkałem się z dobrym fletem od Dixona, mam taką rurkę PCV i grać się na tym nie da. Nie stroi i bardzo trudny w zadęciu.
Na derlinowym dixonie nie grałem, ale sam posiadam M&E z tego materiału i jestem z niego bardzo zadowolony. Nowy kosztuje około 350euro. To nie dużo jak na flet.
Jak nie M&E to Desi Sery jak pisał Padre. Cena podobna.
_________________
--------------------------------------------------------------------------------------------
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Flet irlandzki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group