Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Thorn

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Nasze granie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kones



Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 15:01     Temat postu: Thorn Odpowiedz z cytatem

Najpierw wprowadzenie Smile. Grupa nazywa się Kapitan Thorn i jest grupą od założenia wykonującą piosenki pływackie zwane potocznie pieśniami kubryku lub też bardziej potocznie szantami. Dołączyłem do grupy w zeszłym roku i próbuję przemycać akcenty celtyckie oraz przekierunkowywać moich zacnych kolegów bardzie w okolice mi bliższe. Stąd praca nad aranżami i próby (na razie skromne) wprowadzania klimatu szkocko-irlandzkiego. Tutaj trzy próbki nagrane przez nas w lutym:

www.chomikuj.pl/kones/Thorn

hasło: Celtic@

Zdaję sobię sprawę że instrumenty brzmią dość szkolnie i mało jeszcze w tym wszystkim charakteru, ale pracujemy nad tym Smile. Na właną zaś obronę powiem że aranże są od początku do końca naszym dziełem.

No to podzielcie się wrażeniami, byle obiektywnie (czyli proszę nie oszczędzać słów i walić między oczy)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal18c



Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Mąkolno

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 0:48     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo udane aranżacje. Wpadają w ucho. O ile znam tytuł trzeciego utworu (Irish Washerwoman) to track 1 i track 2 (właściwie 2 i 3) nie kojarzę. Można prosić o tytuły?
Idziecie w dobrym kierunku. Mam je w swoim przenośnym odtwarzaczu (tj. telefonie) i często słucham. Szczególnie w ucho wpadł mi 2 utwór z track 2. Czekam na tytuły. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Nasze granie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group