Forum Whistlowisko Strona G│ˇwna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 

Practice Pipes - Panowie Dudzia┼╝e Prosz─Ö o Pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G│ˇwna -> Dudy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
Nitche

Do│▒czy│: 27 Mar 2013

PostWys│any: Czw Mar 28, 2013 0:49     Temat postu: Practice Pipes - Panowie Dudzia┼╝e Prosz─Ö o Pomoc Odpowiedz z cytatem

Witam Was Serdecznie:-)

M├│j Ma┼éy problem polega na tym ┼╝e interesuj─ů nie jak was taki fajny instrument zwany pospolicie Dudami, nie wiem czy kto┼Ť z was s┼éysza┼é o takim zespole jak Clanadonia, tam dudziasz gra chyba na GHB zeby gra─ç na czym┼Ť takim to mo┼╝e daleka przysz┼éo┼Ť─ç ale puki co znalaz┼éem co┼Ť takiego Practice Pipes lecz nie wiem co o tym s─ůdzi─ç, do jakich dud to por├│wna─ç czy jako Practic do GHB czy Uliean├│w?

Jak s─ůdzicie czy b─Ödzie to dobry sprz─Öt czy lepiej kupi─ç Practice Chanter a na dudy uzbieraz z 3.5tys a do tej pory ┼╝y─ç marzeniami.

Bardzo mi zależy by brzmiały te dudy, tzn te Practice Pipes jak te www.youtube.com. lub te Clanadonia

I jeszcze jedno pytanie jak my┼Ťlicie jakie Reed by do tego pasowa┼éy? i czy w og├│le da┼éo by si─Ö w tym je wymieni─ç?

Drodzy Koledzy b─Öd─Ö wdzi─Öczny za informacj─Ö, oraz czas po┼Ťwi─Öcony na odpisanie, oczywi┼Ťcie jak kupi─Ö b─Öd─Ö zobowi─ůzany i zademonstruj─Ö
sprzęt w działaniu Smile

Pozdrawiam.
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ
Adamant

Do│▒czy│: 18 Kwi 2010
Sk▒d: Lublin

PostWys│any: Czw Kwi 04, 2013 6:58     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema!
Moje niezbyt do┼Ťwiadczone ucho m├│wi mi ┼╝e dudy na owym utworze to ani nie GHB ani nie practice pipes. Ot├│┼╝ wydaje mi si─Ö ┼╝e to b─Öd─ů dudy pokroju border pipes, lowland pipes czy te┼╝ reelpipes. Poniewa┼╝ cisn─Ö do oporu tylko na GHB to trudno mi uchwyci─ç r├│┼╝nic─Ö d┼║wi─Ökow─ů, mo┼╝e kto┼Ť bardziej do┼Ťwiadczony si─Ö wypowie w tej kwestii Smile

W pierwszej kolejno┼Ťci poleci┼ébym Ci mimo wszystko zakup practice chantera. Practice pipes to fajna zabawka jak jest ci┼Ťnienie na zakup pe┼énowymierowego instrumentu, jednak pro┼Ťciej szybciej i przede wszystkim mniej inwazyjnie ( Smile ) z┼éapiesz podstawy w┼éa┼Ťnie przy nauce gry na practice chanterze. Znam to z autopsji, w taki sam spos├│b ja zaczyna┼éem nieca┼ée 3 lata temu. Z do┼Ťwiadczenia mog─Ö te┼╝ Ci zasugerowa─ç by┼Ť sprawi┼é sobie fajnego nie-pakista┼äskiego practice chantera bo to ┼╝adna frajda gra─ç na czym┼Ť co stroi poza skal─ů Razz

Niestety nie pomog─Ö za bardzo w kwestii reed├│w do tego typu sprz─Ötu bo nie musia┼éem wnika─ç w t─ů tematyk─Ö Razz u McCalluma pracuje Fred Morrison i przy kt├│rym┼Ť wywiadzie m├│wi┼é ┼╝e stroik do przebierki wymienia si─Ö ( przy prawid┼éowym u┼╝ytkowaniu) nawet raz na 5 lat ( czy nawet wi─Öcej, b─Öd─Ö mia┼é czas to go poszukam i uaktualni─Ö Razz na pewno by┼éo to BARDZO du┼╝o), poniewa┼╝ generalnie w┼éa┼Ťnie te stroiki zu┼╝ywaj─ů si─Ö szybciej ni┼╝ w dronach to w dronach pewnie jest lepiej lub podobnie.
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G│ˇwna -> Dudy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach