Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ano, stało się... :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dla "nowych"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Feaorn's Daddy



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 58
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 14:57     Temat postu: Ano, stało się... :) Odpowiedz z cytatem

... i się zarejestrowałem.
Zaglądałem tu często, aż w końcu licho jakieś mnie podkusiło by się zarejestrować.
Witajcie!
"Feaorn's Daddy" - oto kim jestem.
Podpieram się nikiem syna mego, nie tylko żerując na jego "sławie", ale - nade wszystko - wskazując jednoznacznie na przyczynę mojego zainteresowania się whistlami - on to bowiem sprawił! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Barfly



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 237
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 10:49     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na fletową tematykę to Ty byłeś chyba zawsze skazany - z takim podobieństwem do Matta Molloya musiało Cię dopaść prędzej czy później Twisted Evil

Papa Goldfinch - Witojcie! że tak powiem. Niech się szerzy whistlowa zaraza na wszystkich pokoleniowych frontach.
_________________
Strings in the earth and air
make music sweet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Perry



Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Jozee pod Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 12:17     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barfly napisał:
Na fletową tematykę to Ty byłeś chyba zawsze skazany - z takim podobieństwem do Matta Molloya musiało Cię dopaść prędzej czy później Twisted Evil

Papa Goldfinch - Witojcie! że tak powiem. Niech się szerzy whistlowa zaraza na wszystkich pokoleniowych frontach.


Dobre Very Happy Muisz zacząć robić flety Waldku teraz Very Happy Takie podobieństwo zobowiązuje Smile Witam Cie równie serdecznie !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poznanskapyrka



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 190
Skąd: w drodze...

PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 19:03     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ahoj na pokladzie Waldku! (wlasnie sobie slucham polskich tang witajac Cie Smile )
_________________
Poznań miasto Doznań
www.ewelinagrygier.art.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Feaorn's Daddy



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 58
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 21:16     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do zarazy - wykoncypowałem, że jesteście wirusami!
Co do podobieństwa do Matta - nie, Perry! - to on powinien zacząć robić flety, a ja zacząć grać! Smile Hmm, chyba jednak szkoda by przestał grać...
Co do tanga, oprócz tego, że "trzeba dwojga" - cudność, szczególnie gdy w Twoim wykonaniu Ewelinko!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dla "nowych" Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group