Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Puck Fair - Forgotten Carnival

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
padre



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 258
Skąd: An Baile Breac

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 12:16     Temat postu: Puck Fair - Forgotten Carnival Odpowiedz z cytatem

Wczoraj dostalem plytke wymieniona w tytule i musze powiedziec, ze zauroczony slucham od rana.
Plytka nie jest latwa w odbiorze, nie wpada od razu w ucho.
Ale jak bardziej sie wsluchac totalnie oczarowuje.
Gra Briana Dunninga na fletacha i whistalach jest po prostu niesamowita. Widzialem go razem z zespolem rok temu na Vicar Street, to samo co robi na scenie gra na plycie. Zreszta, Sean opowiadal, ze w duzym stopniu tak wygladalo nagrywanie. Wchodzil do studia i nagrywal swoje sciezki z marszu.
Na plycie bardzo slychac ze produkowal ja Sean Whelan - co prawda uslysza to ci ktorzy, znaja jego plyte End of Autumn. Tytulowy kawalek solowej plyty Seana znalazl sie tez i na tym albumie w nowej wersji.
Na bodhranie na tej plycie gra Robbie Harris i prawde mowiac, chociaz mam szczerze dosyc bodhranu - szczegolnie po sesjach w Culturlann - to musze powiedziec, ze ten gosc jest moim ulubionym bodhranista. Kiedys mi powiedzial, ze w Puck Fair bodhran pracowal jak kontrabas w trio jazzowym. Wychodzi mu to calkiem niezle.
Jakby ktos chcial sobie popatrzec i posluchac - niestety jeszcze starych nagran PF, sprzed 20 lat i w oryginalnym skladzie - to zapraszam na
myspace.com/puckfair
a jezeli ktos chce kupic plyte, to wkrotce powinna sie pojawic w sklepach i na iTunes.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group