Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklepy muzyczne w Londynie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luki



Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 123
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 13:29     Temat postu: Sklepy muzyczne w Londynie Odpowiedz z cytatem

Poszukuję adresów sklepów z instrumentami muzycznymi (tadycyjnymi irlandzkimi/lub nie tylko) zlokalizowanych w Londynie. Wybieram się tam na początku Maja tego roku i nie chciałbym błądzić. Jeżeli znacie miejsce warte odwiedzenie pod kątem muzyki to chętnie wysłucham wskazówek.
Mam zamiar kupić kilka tanich whistli, pooglądać asortyment, ewentualnie zaszaleć Wink z większymi zakupami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adidadi



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 261
Skąd: Szczytno/Olsztyn

PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 21:42     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam sklep Hobgoblin, o ile o nim nie słyszałeś. Mają duży wybór (przynajmniej ten w Leeds miał). Tu masz namiar:
http://www.hobgoblinlondon.co.uk/
_________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak niemylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luki



Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 123
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 21:48     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z poleceniem odwiedziłem ten sklep. Znajduje się w łatwo dostępnym miejscu i łatwo trafić. Obsługa miła, jak to u anglików bywa. Sprzedawca nie próbował mnie naciąć tak jak w sklepie w Galway.
Kupiłem kilka tanich whistli. Mają duży wybór róźnych instrumentów, jest co oglądać i wypróbowywać. Jednak jeżeli szuka się czegoś nietypowego to lepiej jest zamówić to wcześniej, zajdzie większe prawdopodobieństwo udanego zakupu. W sklepie mają dużo książek o graniu na folkowych instrumentach i zeszytów z nutami. Jak będziecie w zasięgu londyńskiego metra to gorąco polecam odwiedziny w tym sklepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group