Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomocy !!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sławomir Kula
Gość





PostWysłany: Sob Lis 10, 2012 16:03     Temat postu: Pomocy !!! Odpowiedz z cytatem

Dostałem powiadomienie że mam nowa wiadomośc otwieram i tam nie ma nic.Zrobiłem nagranie na moim duduku i chce mp3 jakos wsadzić , nie wiem jak .Napiszcie do mnie na slawomir.kula@interface.pl lub SKYPE slawomirkula22 . Stroik można podskrobać Bardzo delikatnie jest wtedy lżejszy do grania .ucinać nie radzę. Będzie wtedy twardszy ale krutszy daje wyższy dzwiek i nie bedzie stroił. ja mam drugi stroik troche krutszy i niestety insrument poszedł pół tonu do góry i dzwieki nie strją zupełnie. jest mozliwośc (narazie nie wyprobowana) by nawinąć wiecej nitki , a wtedy płycej wejdzie stroik w instrument i obniże dzwiek spowrotem do właściwego. Pozdrawiam .
Powrót do góry
michal18c



Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Mąkolno

PostWysłany: Sob Lis 10, 2012 18:11     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mp3 to najlepiej na soundcloud lub reverbnation wysyłać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sławomir Kula
Gość





PostWysłany: Nie Lis 11, 2012 16:30     Temat postu: mĂłj duduk Odpowiedz z cytatem

http://soundcloud.com/slawomirkula/m-j-duduk-1
Wsadziłem coś ale nie umiem tego odegrać .Czy to wam gra? Dlaczego ja nie potrafie odegrać tych plików tam zamieszczonych
Powrót do góry
Syrinks



Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 37
Skąd: Pyrlandia

PostWysłany: Nie Lis 11, 2012 16:34     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wszystko gra, ładne wibrato Smile

Zrób zrzut ekranu tego, co Ci się wyświetla po otworzeniu linka, wrzuć tutaj, żeby zobaczyć, czemu u Cb nie odtwarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michal18c



Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Mąkolno

PostWysłany: Nie Lis 11, 2012 20:20     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj w innej przeglądarce. Po zalogowaniu w SC przechodzisz do You -->Tracks i klikasz na to. Wyświetli Ci się strona z Twoimi utworami. Jeżeli chodzi o odtwarzacz, jeżeli po kliknięciu w pomarańczowe kółko ze strzałką nie odtwarza może to wina przeglądarki. Jaki czas temu SoundCloud przeszło z flash'a na HTML5. Jeżeli masz firefoxa - spróbuj wyczyścić cache i usunąć ciasteczka - powinno pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group