Forum Whistlowisko Strona G│ˇwna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 

Pom├│┼╝cie kochani

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G│ˇwna -> Whistle
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
Kaja

Do│▒czy│: 09 Pa╝ 2010
Sk▒d: z nieba

PostWys│any: Sob Pa╝ 09, 2010 15:17     Temat postu: Pom├│┼╝cie kochani Odpowiedz z cytatem

prosz─Ö o szczer─ů i konkretn─ů rad─ÖSmile

Zaczn─Ö od tego, ┼╝e mam wrodzony niedos┼éuch, ale ┼╝e generalnie dziwaczne zjawiska si─Ö mnie trzymaj─ů to i owe niedos┼éyszenie jest do┼Ť─ç nietypowe- a mianowicie nie bardzo s┼éysz─Ö na niziutkie d┼║wi─Öki- czyli odwrotnie ni┼╝ typowi posiadacze tego ubytku:) No i pech chcia┼é ┼╝e kocham muzyk─Ö a tworzy─ç jej pomimo wielu pr├│b nie potrafi─Ö- pr├│bowa┼éam gitary cho─ç to instrument dla mnie zab├│jczy i faktycznie Kaja se gra┼éa ale ca┼ékiem po swojemu:D Potem djembe co da┼éo lepsze efekty ale ┼╝e mn├│stwo niskich d┼║wi─Ök├│w si─Ö w nim tli to daleko nie zasz┼éam. No i kolejna heroiczna pr├│ba- flecik- tu s┼éysz─Ö zdecydowanie lepiej- mo┼╝e dlatego ┼╝e instrument stosunkowo blisko uszu??Smile
No ale konkretnie- my┼Ťlicie kochani, ┼╝e uda mi si─Ö opanowa─ç whistla... oczywi┼Ťcie w celach typowo dla relaksu , ┼╝adnych tam koncert├│w i takich tam.. Je┼Ťli tak, to jaki instrument polecacie, tzn o jakiej tonacji- przypominam, ze jam wol─Ö/musz─Ö wole─ç wysokie d┼║wi─Öki...
Marzy mi się drewniany sprzęt i natknęłam się na człowieka co takowe robi- pewnie Wy spece wiecie o kogo chodzi. Czy warto? Jaka jest różnica pomiędzy drewnianym a nie drewnianym whistlem?
Z drugiej strony te┼╝ my┼Ťl─Ö o wielce tu chwalonym Goldfinch -pozdrawiam maker├│wSmile
Prosz─Ö ludzie napiszcie mi konkretnie co i jak- b─Öd─Ö wdzi─Öczna za rady porady i te "dasz rad─Ö" i te "daj se spok├│j babo".
Pozdrawiam serdecznie!
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ
michal18c

Do│▒czy│: 18 Sty 2008
Sk▒d: M─ůkolno

PostWys│any: Sob Pa╝ 09, 2010 18:57     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Whistle, s─ů r├│┼╝ne: polimerowe, blaszane z plastikow─ů g┼é├│wk─ů, aluminiowe, drewniane. R├│┼╝ni─ů si─Ö barw─ů, kt├│ra mo┼╝e by─ç mi─Ökka, ┼Ťwiszcz─ůca ipt. Piszesz, ┼╝e my┼Ťlisz o goldfinchu to bardzo dobry wyb├│r, gdy┼╝ d┼║wi─Ök tego whistle'a jest wyrazisty i charakterystyczny. Pozwala na granie z ozdobnikami w taki spos├│b, ┼╝e przy pomy┼éce nie razi to tak jak przy fead├│g'u. Je┼╝eli kochasz muzyk─Ö i pr├│bujesz to bardzo dobrze.
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ Odwied╝ stronŕ autora
Draco

Do│▒czy│: 06 Sty 2009
Sk▒d: Pozna┼ä

PostWys│any: Pon Pa╝ 11, 2010 21:41     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R├│wnie┼╝ polecam Goldfincha Wink przyjemny instrument, kt├│ry na pewno nie zniech─Öci jak co poniekt├│re, niestroj─ůce arcydzie┼éa chi┼äskich firm odlewniczych, ale by─ç mo┼╝e to tylko moje mongolskie teorie.
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G│ˇwna -> Whistle Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach