Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Flety Watsona

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Flet irlandzki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam prószyński



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 198
Skąd: Dzierzkowice

PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 23:09     Temat postu: Flety Watsona Odpowiedz z cytatem

Czy toś orientuje się jak oceniane są flety Watsona?
http://www.watsonflutes.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Barfly



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 237
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Sie 16, 2009 10:31     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewelacyjne instrumenty. Dobry muzior wyciśnie z nich dokładnie tyle ile chce Smile I sam Glenn to przemiły i bez_problemu_dostępny człowiek. Jakbyś był w Galway, to grzechem byłoby nie odwiedzić go w jego pracowni.
_________________
Strings in the earth and air
make music sweet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
adam prószyński



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 198
Skąd: Dzierzkowice

PostWysłany: Nie Sie 16, 2009 22:24     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie dlatego wysprzedaję co tylko mam niepotrzebne (allegro nick adaprosz), bo po ostatnim moim nieirlandzkim graniu okazało się ze bez klap ani rusz. Myslalem o Murrayu, ale poczytalem o tym ze kilka osob stracilo zadatki wiec raczej wybiore flecię Glenna. Od razu mi odpisał, podał przybliżony okres oczekiwania na razie na keylessa z blockami pod 8 kluczy. Dlatego pewnie mój Copley też pójdzie w czyjeś ręce. Czytajcie więc moje ogłoszenia w dziale Bazar. Nie zedrę z was Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Perry



Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Jozee pod Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 12:32     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adaś jak byś chciał zobaczyć flet Watsona to Janek Kłoczko z dawnego Rimeadu ma jego flet w Blackwood. Jest to niestety wersja left-handed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Flet irlandzki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group